Контакт Центар +389 2 32 53 990

info@skopjecitymall.mk

 


Новости

Magic City Skopje City Mall

Во пресрет на новогодишните и божиќните празници, одлучивме Скопје Сити Мол да го претвориме во Меџик Сити.

05.12.14

Повеќе

Magic City Skopje City Mall

Ајде заедно да ги избереме sвездите во календарот на Skopje City Mall за 2015 година.

Ајде заедно да ги избереме sвездите во календарот на Skopje City Mall за 2015 година.

30.11.14

Повеќе

Ајде заедно да ги избереме sвездите во календарот на Skopje City Mall за 2015 година.

АЛЕКСАНДАР МИТЕВСКИ: МУЗИКА БЕЗ ИМПРОВИЗАЦИИ

Александар Митевски и неговата ќерка Мања нѐ дружеа на Саемот за деца во Скопје Сити Мол, но и по неговото завршување.

27.11.14

Повеќе

АЛЕКСАНДАР МИТЕВСКИ: МУЗИКА БЕЗ ИМПРОВИЗАЦИИ

Понуди

Massimo Dutti SALE

Massimo Dutti SALE

09.12.14

Повеќе

Massimo Dutti SALE

Празнувањето започнува ... СЕГА!

Празнувањето започнува ... СЕГА!

28.11.14

Повеќе

Празнувањето започнува ... СЕГА!

БОМБАСТИЧНИ ПОПУСТИ ВО JYSK

JYSK започна со БОМБАСТИЧНИ ПОПУСТИ !!!

Заштедете до 70% од нашите понуди.

 

14.11.14

Повеќе

БОМБАСТИЧНИ ПОПУСТИ ВО JYSK

Репертоар на Cineplexx

CINEPLEXX

Најновите филмски остварувања само во CINEPLEXX

Skopje City Mall.

 

Повеќе

CINEPLEXX

Наши закупци
Брзи линкови