Есенски хит: 10 најубави каубојски модели од вашите омилени брендови

 
 
   

АПСОЛУТНИ ВЛАДЕТЕЛКИ ВО СВЕТОТ НА ОБУВКИТЕ ОВАА ЕСЕН

Каубојските чизми се „хит“ обувки оваа есен во кои дефинитивно вреди да се инвестира, особено ако сакате да го додадете тој добро познатиот “wow” ефект на вашите модни комбинации. Тие ја прават секоја облека посебна, а познатите дами како Емили Ратајковски, Бела Хадид и Кендал Џенер ги сакаат веќе неколку сезони.

Во актуелната понуда на high-street продавниците можете да ги најдете таканаречените  каубојки во разни бои и дезени. Еве ги најубавите:

MANGO

MASSIMO DUTTI

PULL AND BEAR

ZARA

STRADIVARIUS

RESERVED

PULL AND BEAR

MANGO

MANGO

BERSHKA


 
 
   
Translate in English»