MY:TIME

MY:TIME е компанија со семејна традиција од 1920-та година за продажба, дистрибуција и сервисирање на високо квалитетни часовници и накит. Нашите брендови на часовници и накит се застапени во Скопје Сити Мол на приземје.

Ексклузивни застапници и дистрибутери сме за часовници и накит од брендовите: Fossil, Skagen, Emporio Armani, Michael Kors, DKNY, Diesel, Tommy Hilfiger, Casio, Edifice, G-Shock, Jacques Lemans, Cerruti 1881, Zeppelin, Police, Brosway, Esprit, Daniel Wellington, Guess, Sector No Limits, Morellato и Nautica.

На задоволство на нашите клиенти располагаме со сопствен сервис предводен од професионалци за сервис на часовници и накит од брендовите кои ги застапуваме. Покрај ова вршиме и сервисирање на часовници кои не се дел од нашето портфолио.

MY:TIME CLUB е клуб за лојалност преку кој неговите членови со купување на производи во MY:TIME (продажните салони и онлајн) се стекнуваат со бенефиции изразени во попусти, беџови и подароци. Повеќе прочитајте на: https://www.mytime.mk/my-time-club

Translate in English»