Sport Reality

Sport Reality го следи спортскиот и урбан стил на своите купувачи со намера да понуди идеален однос на цена и квалитет. За своите купувачи подготви богата понуда спортски обувки и гардероба од познатите светски брендови како Nike, adidas, Reebook, Converse, Lotto, Navigare, Sergio Tacchini, Ellesse, Diadora, Kronos, Cocomo, Karrimor и други.

Покрај одличните цени и вистинскиот тим кој ве очекува сигурни сме дека ќе пронајдете нешто за себе и вашите блиски.

Image may contain: one or more people, people standing and indoor

Translate in English»